Урок В 1 Класі

  1. Урок В 1 Класі
  2. Урок В 1 Класі Осінь Нуш

Урок з математики в 1 класі Тема уроку: повторення і закріплення вивченого матеріалу. Розв’язування прикладів і задач. Форма проведення: урок - подорож у казку. Повторення і закріплення вивченого матеріалу. Розв’язування прикладів і задач. Мета: удосконалювати вміння розв`язувати приклади і задачі, складати задачі на знаходження суми та остачі, розвивати логічне мислення, обчислювальні навички, збагачувати математичне мовлення, формувати вміння працювати в команді, навички співробітництва, виховувати любов до математики, кмітливість, спостережливість, екологічну свідомість.

Тип уроку: закріплення знань. Форма проведення: урок – подорож у казку. ^ Обладнання та наочність. Богданович М.В. Математика: Підручник для 1кл. –К: Освіта, 2003.

Проведений у 1-В класі. Вчителем початкових. Для усного рахунку в 1 класі до уроку з. Mar 31, 2013 - Osvita.ua Среднее образование Форум педагогических идей Начальная школа Урок природознавства у 1 класі з теми „Водойми України. Урок з математики в 1 класі Тема уроку: повторення і закріплення вивченого матеріалу.

Лічильні палички, математичне віяло, малюнки зимуючих птахів, годівнички, індивідуальні картки з зображенням снігура, лінійка, фотографії учнів класу з годівничками – учасників акції «Годівничка для птахів», фото з акції «Збережемо ялинку». Мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, комп`ютер.

Програмне забезпечення, створене в програмі Macromedia Flash MX 8. ^ Хід уроку І. Організація класу до уроку. В школі справу хоч яку починають по дзвінку. Тож тримайте, мов зайчики вуха, не зівайте, а уважно слухайте. Урок у нас незвичайний, на ньому присутніх багато гостей.

Щоб усе в нас добре вийшло, давайте прочитаємо молитву. ^ Боже Отче, глянь на діти На прекрасні твої квіти. Світи сонцем і зірками Над маленькими дітками. Дай нам сили і охоти До науки і роботи. Щоб росли ми здоровенькі На потіху Отця і неньки. Оголошення теми уроку і мотивація навчальної діяльності. Сьогодні на уроці ми будемо повторювати і закріплювати вивчений нами матеріал.

Урок В 1 Класі

Чи любите ви казки? - Зараз ми з вами і вирушимо в далеку путь.

Поспішаймо в ту країну, що всі казкою зовуть. Але при цьому візьмемо з собою знання і уміння з математики, що маємо, без них у казку не попадем. А в кінці казки нас чекає сюрприз. Тренувальні вправи. Щоб потрапити у казку, на лісову галявину, де буде наш урок, нам потрібно виконати 2 завдання: 1.

1) Лічба 1 – 10, десятками, заповнити пропуски. 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10. Як називаються ці числа? - Яке число стоїть при лічбі першим? - Назвати сусідів числа 5. Яке число слідує за числом 7? - Яке число передує числу 10.

Назвати парні числа. Назвати непарні числа. Назвати число, більше на 1 за число 9. Назвати число, менше на 1 за число 3. Давайте пофантазуємо і уявимо, що біля кожної цифри справа приписали цифру 0. Прочитайте які утворяться числа. Утворені числа.

2) - Визначити, з яких ліній складається дорога до галявини казок. Тепер можна вирушати в путь. (Звучить запис співу пташок). Музична пауза. Бесіда про допомогу птахам взимку.

Хто це так гарно співає? - А де зараз ці співучі птахи? - А які залишилися?

- Чи добре їм тут? - Як ми можемо допомогти нашим пернатим друзям? - А ось і вони на екрані. Гонки на пк торрент. Вони хочуть з нами в казку, бо там є годівничка. Але щоб ми могли їм допомогти, нам слід виконати завдання, які вони принесли. Чи готові ви їм допомогти?

(синичка з листочком) - Синичка принесла нам цифру, а яку – спробуйте відгадати: Цифра ця, як кочерга, В неї бач: одна нога. Характеристика числа 7. Цифра 7 позначає число 7.

Стоїть на сьомому місці в натуральному ряді чисел. Попереднє число 6. Наступне число 8. На одиницю більше від 6. На одиницю менше від 8. Число 7 – це 1 і 6, 2 і 5, 3 і 4. Додаткова інформація.

Число 7, як і число 3, в народі вважається магічним. З ним складають казки («Вовк і семеро козенят», «Білосніжка і сім гномів»,), прислів’я («Семеро одного не ждуть», «Сім раз відмір – один раз відріж»). Ось і ми, діти, повинні так працювати: спочатку добре подумаємо, щоб дати правильну відповідь. (Синичка летить до годівнички). Робота з математичним віялом. (Допомога сойці) 7 збільшити на 3; 5 зменшити на 5; 6 плюс 3; 8 мінус 2; До 5 додати 3; 6 відняти 2. Б`ється, стука молоток – поправляє нам садок.

Про яку пташку так говорять? ( Про дятла) 5. (Допомога дятлові). Д ятел хатку будував. Вікна всі пофарбував. Тут 1, а там 4.

Скільки вікон? - Які геометричні фігури використав дятел? - В цьому будиночку, діти, поселилася задача. Полетіло - 2 д. З алишилось -?

(Назвати умову, запитання, розв’язок, відповідь) Розв’язок викласти на «комп’ютері». 5 – 2 = 3 Додаткова інформація. Дятлів є кілька видів.

Ось іще один представник дятлів – зелений дятел. Довжина дзьоба у цього дятла досягає 14см. Покажіть на лінійці його розмір. (Малюнок зеленого дятла). (Пісня про горобця) Я забув про ігри звичні Пластилін і олівець. Адже біля годівнички Поселився горобець Щоб мене завжди з півслова Той бешкетник розумів Взявся я вивчати мову Невгамовних горобців Цвірінь цінь – цінь, цвірінь цінь – цінь, Друг потрібен нам.

2 рази Цвірінь цінь – цінь, цвірінь цінь – цінь, Навіть горобцям. З`являється горобчик.

Робота на індивідуальних картках. (Допомога снігуру) 1 + 4 8 - 4 3 + 4 6 - 4 5 + 4 10 – 4 - Що ви знаєте про снігура. (Гість, любить горобину). Пташки полетіли. Чим будемо підгодовувати їх? (Пшоно, крихти білого хліба ) - Їм дуже сподобалося, як ви працюєте, і вони теж вирішили навчатися в лісовій школі.

(Кадр лісової школи). А хто вчитель?. А що вчать пташки? - Чи вивчили наші діти склад числа? (Відповіді дітей) 8. Робота з підручником (Працюємо парами) - Куди поділися ялинки з галявини?

Класі

Чи хочете ви про це дізнатися? Вони у вашому підручнику на сторінці 56. Для чого їх зрубали?

- Чи можна вирубувати ялинки, де заманеться? - В школі проходила акція „Збережемо ялинку”, учасниками якої ми також були. Наш букет „Новорічна фантазія” демонстрували по місцевому телебаченню. (Кадр акції). Святкувати Новий рік можна із букетом або штучною ялинкою.

Урок В 1 Класі Осінь Нуш

Робота над задачею. Діти самостійно складають задачу за малюнком. Робота з паличками.

Пропоную всім учням нашого класу взяти участь у акції „Посадимо ялинку” для того, щоб наша планета стала красивішою і багатшою. Наші ялинки ми спробуємо викласти з лічильних паличок. На цю роботу я вам виділяю час 1 хвилину. (Робота учнів). Ось і підійшли ми до очікуваного сюрпризу. (Фото дітей з годівничками).

Перший урок в 1 класі

Ми теж у казці. Ці годівнички ми вивісимо з вами як тільки вдарять перші морози і сніжок припорошить землю. Підсумок уроку.

Проведемо його у формі бліц-інтерв’ю. Чи сподобалася вам наша подорож?. Кому допомагали ми на уроці?.

Що повторювали?. Чи вчилися працювати в парах?. Як ми працювали?

А тепер ви мене запитайте, чи сподобалося мені ваша праця на уроці? Ви працювали дуже добре. Схожі: Урок математики у 3 класі на тему: «Ділення з остачею», вчителя початкових класів Новожиттівського навчально – виховного комплексу. Комбінований урок з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (урок проводиться у комп’ютерному класі з мультимедійним. Задачі уроків математики у 2 класі.

Лічба предметів. Таблиці додавання І віднімання 2 І 3 Згідно з програмою І тематичним плануванням математики у 5 класі передбачено 9 (дев'ять) уроків із теми 'Відсотки'. У системі уроків. Мета: систематизувати знання учнів про симетрію відносно точки І прямої, познайомити з іншими видами симетрії, дослідити наявність. До початку уроку клас об’єднано у 2 групи дружини, кожна дружина обрала воєводу – керівника Тема. Вправи для засвоєння та застосування таблиць додавання та віднімання в межах 10 Учитель.

Сьогодні проведемо урок-знайомство з жителями морських глибин. Подивіться уважно на дошку! Що ви там бачите? Додайте кнопку на своєму сайті: Школьные материалы.

Comments are closed.